Najlepsza pomoc na żylaki – Varosin Forte Max opinie i recenzje preparatu na żylaki kończyn dolnych

Varosin Forte Max opinie – problemy już na studiach

Już na studiach zauważyłam delikatne żyłki na moich łydkach, tuż za kolanem. Coś mi świtało w głowie, że moja bliska kuzynka miała podobne na swoich. Zawsze latem , gdy było cieplutko ubierała krótkie spodenki i te bladoniebieskie żyłki prześwitywały na jej bladej skórze. Gdzieś  z tyłu głowy miałam też jej opowieści o pajączkach i żylakach. O tym czego nie wolno, a co wolno w takiej sytuacji. Natomiast mając te dwadzieścia parę lat,nie myślałam o czymś takim jak żylaki. Dla tak młodej osoby był to temat odległy i związany raczej z wiekową panią niż mną.

Varosin Forte Max opinia – błędy z młodości

Młodość rządzi się swoimi prawami. Nie zważając na nic, beztrosko korzystałam z kąpieli słonecznych. Potrafiłam wylegiwać się na słońcu całymi dniami, często zapominając o jakiejkolwiek ochronie przed nim. Z nagrzanego koca, szybko wskakiwałam do chłodnej wody basenu. Kiedy okres wakacyjny dobiegał końca ,korzystałam z usług solarium, by zachować brązowy kolor. Na delikatną skórę stosowałam także depilator elektryczny, co jak się okazało bardzo niekorzystnie wpływało na moje pajączki.

Varosin Forte Max opinie – zbyt późna reakcja

Wszystkie te błahe elementy, rozpoczynające powstawanie żylaków, nie równały się z tym, co spowodowała u mnie ciąża. Oczywiście czytałam o tym, że po ciąży mogą się pojawić, dlatego profilaktycznie zakupiłam specjalistyczne rajstopy i pilnowałam sama siebie żeby nosić je przez dziewięć miesięcy. Niestety moja późna troska wraz z wcześniejszymi zaniedbaniami spowodowały, że po urodzeniu ślicznego synka zauważyłam, że wcześniej dostrzeżone przeze mnie żyłki powiększyły się i zwiększyły swoją powierzchnię.

Nie spodobało mi się to, co zobaczyłam, dlatego postanowiłam się dowiedzieć czegoś więcej w tym temacie. Przede wszystkim zaczęłam dużo spacerować, co nie było trudne z małym dzieckiem w wózku. Natomiast trudno było unikać stania lub siedzenia w jednej pozycji, kiedy karmiłam lub usypiałam synka. Zaprzestałam kąpieli w gorącej wodzie, zrezygnowałam z solarium i opalania na słońcu. Zaczęłam się odzwyczajać od siedzenia w pozycji noga na nogę, by ułatwić przepływ krwi w żyłach. Nabywanie tych nawyków nie było dla mnie łatwe.

Varosin Forte Max opinia – trud poszukiwań skutecznego rozwiązania

Noga cały czas wędrowała na drugą z przyzwyczajenia, a najtrudniej było zrezygnować z noszenia ukochanych obcasów. Sprzedałam wszystkie pary, zostawiłam tylko czarne, klasyczne szpilki na specjalne okazje. Teraz wybieram wygodne trampki, baleriny albo jakiś bardzo delikatny obcas. Cały czas czułam jednak, że to nie wystarczy. Wiedziałam, że potrzebuję czegoś jeszcze żeby wiosną założyć sukienkę. Dalej zerknęłam do internetu w poszukiwaniu najlepszego środka.

Varosin Forte Max opinie – nareszcie coś skutecznego…

Po wielu próbach i rozczarowaniach trwających parę miesięcy, znalazłam stronę z maścią Varosin Forte Max i zamówiłam produkt pod koniec poprzedniego roku. Maść stosuję codziennie. Pajączki początkowo zmniejszały się, a obecnie, po kilku miesiącach, stosowania znikły kompletnie. Maść stosuję jednak nadal z obawy przed powrotem, a na stronie doczytałam, że produkt można stosować profilaktycznie. Z czystym sumieniem mogę polecić ten produkt każdej kobiecie.

Dzięki Varosin Forte Max mam znowu piękne nogi bez nieestetycznych żyłek i ze spokojem czekam na wiosnę.

Zdjęcia pobrane ze strony produktu VAROSIN FORTE MAX

Jedna odpowiedź do “Najlepsza pomoc na żylaki – Varosin Forte Max opinie i recenzje preparatu na żylaki kończyn dolnych”

  1. Polecam z czystym sercem, pomógł mi się uporać z naprawdę uciążliwymi żylakami, mimo że znajomi straszyli mnie że nie uda się bez zabiegu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *