Prostolan opinie – recenzja skutecznego rozwiązania na problemy z prostatą

Prostolan opinie – męski problem

Wielu dojrzałych mężczyzn po 60 roku życia cierpi na przerost prostaty, niewielkiego gruczołu umiejscowionego pod pęcherzem moczowym mężczyzny. Dolegliwości zdrowotne wynikającego z jego przerostu to między innymi problemy z oddawaniem moczu, ale nie należy zapominać, że sama choroba ma również wymiar społeczny, ponieważ może utrudnić życie innym domownikom. Jak jednak walczyć z przerostem prostaty?

Prostolan opinia – Moje zmagania z przerostem prostaty

Dopóki sam nie zacząłem zmagać się z przerostem prostaty, to ledwo zdawałem sobie sprawę z istnienia tej choroby i praktycznie nie znałem jej objawów. Wszystko rozpoczęło się w momencie, w którym coraz częściej zacząłem odwiedzać toaletę w celu oddania moczu. Chęć skorzystania z ubikacji pojawiała się nagle, była bardzo intensywna i coraz częstsza. Doprowadzała nawet do tego, że budziłem się kilka razy w środku nocy, żeby oddać mocz i utrudniałem życie innym domownikom, ze względu na to, że często ich budziłem. Na początku objawy, które opisuje nie były aż tak uciążliwe, ale z czasem coraz bardziej się nasilały. Dodatkowo dochodziło uczucie ciągłego parcia na pęcherz, a moc strumienia moczu, który oddawałem cały czas się zmniejszała. Moja wydajność w pracy coraz bardziej spadała, ponieważ przychodziłem do niej niewyspany i zmęczony. W końcu zdecydowałem się pójść, do lekarza, który zdiagnozował u mnie przerost prostaty.

Prostolan opinie – podłoże hormonalne

Dowiedziałem się, że do powiększenia objętości prostaty prowadzi spadek poziomu męskich hormonów, między innymi testosteronu. Równomierny ubytek androgenów na przestrzeni lat jest naturalny i nie można go zatrzymać. Dlatego problemy związane z przerostem prostaty dotyczą głównie mężczyzn w dojrzałym wieku. Rozpocząłem leczenie mojej dolegliwości, ponieważ znów chciałem zacząć cieszyć się życiem. Na początku leki przepisywane mi przez lekarza przynosiły oczekiwane efekty, miałem więc nadzieję, że to koniec moich problemów z prostatą. Jednakże z czasem działanie leków osłabło, a później całkowicie zanikło. Mój organizm zaczął tolerować przyjmowane przeze mnie leki, więc przestały one poprawnie działać. Jedynym moim wyjściem z tej sytuacji pozostawało chirurgiczne usunięcie gruczołu krokowego, czyli najgorszy możliwy scenariusz, jaki mógł mi się przytrafić.

Prostolan opinia – uniknąłem operacji

Wiedziałem, że jeżeli nie podejmę się operacji to mogę nawet doprowadzić do całkowitego zablokowania cewki moczowej, co uniemożliwi mi oddawanie moczu. Mogło to w konsekwencji doprowadzić do zakażenia całego organizmu na skutek zalegającego w pęcherzu moczu. Gdy już byłem gotowy na operację prostaty, polecono mi suplement Prostolan, który miał mi pomóc z moim problemem. Z braku innych możliwości poza operacją, zdecydowałem się go wypróbować. Zgodnie z zaleceniami producenta przyjmowałem 2 kapsułki dziennie tego leku i już po tygodniu zauważyłem znaczną poprawę, a po 2 tygodniach w końcu mogłem zacząć spokojnie spać. Nie mogłem uwierzyć kiedy moje problemy po miesiącu znikły, Prostolan zwalczył moje dolegliwości związane z przerostem prostaty raz na zawsze. Aktualnie, dzięki temu, że suplement można zażywać profilaktycznie, codziennie spożywam 1 kapsułkę leku. Prostolan mogę szczerze polecić każdemu mężczyźnie, który zmaga się z przerostem prostaty.

 

 

ŹRÓDŁO ZDJĘCIA – OFICJALNY SKLEP PROSTOLAN

2 odpowiedzi do “Prostolan opinie – recenzja skutecznego rozwiązania na problemy z prostatą”

  1. Przyznam szczerze ze niechętnie zastosowałem się do porad lekarza który zalecił mi ten suplement, ale już po dwóch tygodniach mogę powiedzieć że to była dobra decyzja. Już po 2 tygodniach kuracji czuje z każdym dniem powiększającą się ulgę 🙂 całe szczęście, bo cholernie się bałem, że będę musiał w tym okresie próbować umawiać się do lekarza, a bardzo tego nie chciałem, polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *